Kurumsal Web Tasarım

Merhaba, İstanbul Vizyon Park’ta yeni girişimimiz olan Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri San. Ve Ltd. Şirketimizi faaliyete geçirdik. Kurumsal web tasarım, e-ticaret siteleri, özel muhasebe yazılımları, kurumsal kimlik çalışması hizmetleri vermekteyiz.

Aynı zamanda sosyal medya ve diğer reklam platformlarında işletmelere çözüm ortaklığı sunuyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Google Adwords platformlarında işletmelerin reklam yönetimini sağlıyor, dijital medyada ihtiyaçları olan işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmalara arama motorlarında iyi sonuçlar alabilmeleri için seo çalışmaları da yapmaktayız. 3, 6, 9 aylık standart paketlerimiz mevcut. Bu paketler sayesinde firmanızın anahtar kelimelerini arama motorlarında yükseltme garantisi veriyoruz. Fakat 1. Sayfaya yükselme garantisi için seo çalışmasının minimum 1 yıllık olması gerekmektedir.

Kurumsal Web Tasarım Özellikleri

Kurumsal web tasarım çalışmalarımız içerisinde gelişmiş yönetim paneli mevcuttur. Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde web sitenizi kolay bir şekilde düzenleyebilir, ürün ve hizmetlerinizin tüm bilgilerini dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz. Web siteniz ile ilgili istatistikleri ve detaylı analizleri görüntüleyebilirsiniz. Yaptığımız web tasarım çalışmaları tamamen mobil uyumlu, responsive olup tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenmektedir. Tüm cihazlardan( tablet, telefon, masaüstü) erişim bulunmaktadır. Mobil uyumlu olması, arama motorlarının en önemli kriterlerinden birisidir. Bu sayede Google ve diğer arama motorları tarafından siteniz güvenilir olarak işaretlenir ve sıralamada yükselme sağlarsınız.

Kurumsal web tasarım linkine tıklayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

İnternetten satış yapmak isteyen işletmeler e-ticaret sitelerimiz sayesinde diledikleri ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirebilirler. Müşterilerin kredi kartıyla sanal pos sayesinde ödeme alabileceği gelişmiş e ticaret sistemlerimiz mevcuttur. Sistemlerimiz tamamen mobil uyumlu olup tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenmektedir. Aynı zamanda gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürün ve hizmetlerin fiyatları, stok takibi, gelen siparişlerin detayları incelenebilmektedir.

E-ticaret paketleri linkine tıklayarak e-ticaret paketlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖNCEKİ

Robin Williams - Patch Adams

SONRAKİ

Başarılı olma telaşıyla tükenen hayatlar üzerine

İlginizi Çekebilir