Kendinden büyük kadınlarla birlikte olan erkek

Gereksiz şımarıklıklardan, saçma sohbetlerden sıkılmış erkektir. Karşısında olgun bir kadın görmek ve o kadın tarafından arzulandığını bilmek uç noktalarda bir haz yaşatır bu erkeğe. Hele birde bira fıstık eşliğinde yapılan sohbetlerin arasında tebessüm içeren arzular vuruyorsa dışa, tutamazsınız o erkeği. Çoktan kapılmıştır.

Bu erkek, olgun kadının sohbetindeki rahatlığı bulamaz yaşıtlarında. Ailem ne der, arkadaşlarım ne der kaygısı yoktur çünkü bu kadınların. O sebeple en güzel haliyle dibine dibine vurulabilir sohbetlerin. Hayattan, geleceğe dair düşüncelerden, yaşanmışlıklardan ve kaybedilmişliklerden oluşan sohbetlerin ucu bucağı gelmez. Hele birde kesişiyorsa yaşanmışlıklar, bahsettiğimiz arzular daha fazla dışa vurmaya başlar ve en güzel geceler, günler bırakır geride.

Bu erkek, daima zoru sevendir. Yaşıtlarında tutacak olan ucuz numaralar kendinden büyük kadınlarda işlemez. Aslında bu kadınlara numaralar işlemez. Çünkü olgun bir kadın, karşısındaki erkeğin ne düşündüğünü kestirebilen kadındır aynı zamanda. O yüzden erkeğimiz, içten ve gerçekçi düşüncelerle yaklaşır kadınına. Samimiyetini, güvenini, arzusunu tüm iyi niyetiyle ve tüm benliğiyle gösterir. Bir insanın içten, samimi ve kendisi olabilmesi özenti çağımızın en zor olaylarından birisidir, bilir bunu erkeğimiz.

Kısaca bu kadınlar; nerede nasıl konuşacağını bilen kadınlardır. Sohbetlerine doyamazsınız. Oturmasını, kalkmasını bilirler. Her şeyi sizin yapmanızı beklemezler. Sen konuş ben dinleyeyim, güldür beni diyebilecek karakterleri yoktur. Egoları yoktur, ukala değillerdir. Kendilerindeki güzellikleri bilirler fakat bunu sizden duymak onları şımartmaz aksine size olan saygısını arttırır. 

Sonuç olarak erkeğimiz aslında kendinden büyük kadınlara ilgi duymaz, ilgi duyduğu olgun kadınlardır. Fakat yozlaşan toplumumuzda, disney channel izleyerek 21 li yaşlarına gelmiş kadınlarda bu olgunluğu bulamaz erkeğimiz. Bu sebepledir hep kendinden 10 - 15 yaş büyük kadınlarla el ele tutuşur, dertleşir, sevişir. 

ÖNCEKİ

Değişim sadece dış görünüş değil..

SONRAKİ

PHP ile veritabanı yedeği alma ( PDO )

İlginizi Çekebilir